KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411146
nr 1241 1146
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Efter Nicholas Roerich, Vikingabåt. Olja på pannå, signerad a tergo, 67x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:33:25
18/3 09:31:51
1.000 kr
18/3 19:23:36